reklama

Adventure Golf - Benešov

Adventure Golf je součástí klidné zóny Stone Park, která vytváří v centru Benešova místo, které nadchne děti i dospělé. Nejedná se o minigolf ani golf, ale něco mezi. Jde v podstatě o klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah.

 

Bellevue Hotel Karlov - Benešov

V historickém jádru Benešova, v těsné blízkosti centra města, leží Bellevue Hotel Karlov s elegantní zahradou, terasou a restaurací. Představuje nové pojetí a trendy venkovského sídla. Jeho nynější podoba je dílem architekta Ladislava Lábuse a v roce 2008 získala prestižní ocenění v soutěži Nejlepší z realit - The best of reality. 

 

Areál Sladovka - Benešov

Volnočasový areál Sladovka nabízí aktivity pro malé i velké. Atletický stadion, lezecká stěna, pumptracková dráha, workoutové a parkurové hřiště, dětské hřiště a balanční dráha a také přírodní koupaliště s občerstvením. K dispozici je také malé fotbalové břiště a v těsném sousedství je zimní stadion a také krytý bazén. jedná se o klidovou zónu s pohodlným parkováním.

 

Asia Foods - Benešov

Klasické čínské bistro se zakrytým venkovním posezením.

 

Atletický stadion - Benešov

Atletický ovál 400m se 6 drahami a stanovištěmi technických disciplín, jako je skok do dálky, skok do výšky, hod koulí, hod oštěpem, hod diskem. Plnohodnotné travnaté fotbalové a rugbyové hřiště uvnitř oválu.