Otevírací doba

pondělí–pátek:
8:00–15:00 zapůjčení holí v kavárně "Čas na kávu"
15:00-22:00 zapůjčení holí Stone bowling bar

sobota:
9:00–14:00 zapůjčení holí v kavárně "Čas na kávu"
14:00–22:00 zapůjčení holí Stone bowling bar

neděle:
14:00–22:00 zapůjčení holí Stone bowling bar


Kontakt

Tyršova 182, 25601 Benešov
Mobil: +420 736 610 374
E-mail: petra.kmoskova@benica.cz
Web: http://www.adventuregolf-benesov.cz
Facebook
GPS: 49,7824332°N 14,68599447°E minutový formát
 
Obrázek podniku Adventure Golf
 
Související fotografie (5)

Služby

Adventure Golf je součástí klidné zóny Stone Park, která vytváří v centru Benešova místo, které nadchne děti i dospělé. Nejedná se o minigolf ani golf, ale něco mezi. Jde v podstatě o klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Velikost drah je však to jediné, co má s minigolfem společného. Způsob hry je zcela odlišný – klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, vodní pasti, kameny atp. Adventure Golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Zahrát si můžete sami s přáteli nebo vyslat za zábavou děti. Těšte se na klidné prostředí se zábavnými překážkami: areálem protéká potůček, který se vlévá do jezírka s rybičkami – vodní tok je také jednou z překážek, které tu najdete. Nepotřebujete žádné speciální vybavení – vše potřebné vám zapůjčí přímo na hřišti. A až dohrajete, odměňte se ve zdejší kavárně Čas na kávu – dělají tu např. prémiové kávy Kavé a Filicori Zecchini, v letních měsících si navíc můžete posedět na terase, ze které je výhled do parku i na všechny dráhy Adventure Golfu. Doporučujeme výborné domácí limonády, lívance, poháry a jiné dobroty, které ocení nejen děti.

Rezervace pro skupiny /celý areál hřiště/ na telefonu: 737 797 214 nebo e-mailu petra.kmoskova@benica.cz

Nejbližší služby

Stravování Čas na kávu  - (kavárna v pasáži Stone Park) - Benešov

Čas na kávu

Jako první Vás uhrane vůně naší prémiové kávy. Kávou to u nás voní intenzivně ... následně si vyberete své místo-křesílka jsou pohodlná, nebude se Vám chtít vstávat ... vyberete li si horní část, můžete sledovat baristku, která bude oblíbený nápoj připravovat.

 

Sportovní zařízení Stone Bowling Bar  - (Oáza odpočinku i zábavy – pasáž Stone Park v centru Benešova) - Benešov

Stone Bowling Bar

Stone Bowling bar se nachází v atraktivní nově vybudované klidové zóně v centru Benešova, v pasáži Stone Park, která spojuje Tyršovu ulici a ulici Karla Nového. Stone bowling bar svým návštěvníkům nabízí 4 profesionální dráhy Brunswick, útulný kamenný bar s letní venkovní terasou, šipky, kulečník, karambol a fotbálek.