Otevírací doba

1.1. - 31.12.
Booking.com

Kontakt

U Vodárny 2215, 256 01 Benešov
Telefon: +420 317 750 001
Mobil: +420 773 129 261
E-mail: info@scentrum.eu
Web: http://www.scentrum.eu
Facebook
GPS: 49,77394484°N 14,69656173°E minutový formát
 
Obrázek podniku S-centrum Benešov
 
Související fotografie (23)

Vybavení

Možnosti:

pobyt se psem pro rodiny s dětmi
Gastro služby:
bar občerstvení restaurace terasa
Vybavení pokojů:
telefon trezor WI-FI wc televize rádio internet koupelna
Služby zařízení:
svatby konference semináře
Doplňkové vybavení:
solárium půjčovna kol fotbal stolní tenis bazén masáže sauna vířivka tenis volejbal fitnes bowling tělocvična

Služby

Hotel S-centrum vyniká hlavně svou přátelskou atmosférou a kvalitními službami. Navštivte příjemnou restauraci s vynikající italskou kuchyní. Vyrábí si zde těstoviny dle vlastní receptury, pečou domácí chléb, pizzu Vám připraví před očima a upečou ji v peci na dubovém dříví. Posedět můžete na letní terase a děti si vyhrají v koutku. Aktivní odpočinek si tu vychutnáte opravdu naplno!

Sportovní areál S‑centra nabízí badminton, stolní tenis, fotbal, beachvolejbal, volejbal, nohejbal, spinning, posilovnu, lekce pilates i dalších cvičení. A tenis si můžete zahrát dokonce na 7 kurtech! Ve venkovním areálu najdete 3 nové antukové kurty, 2 kurty s kobercem a další 2 v kryté hale. Oblíbeným zpestřením volného času je hra bowling. Na 3 drahách ze 6 lze vysunout mantinely, aby měly lepší zážitek ze hry i děti. Svaly pak nechte odpočinout ve vířivce, finské sauně, páře se solnou tryskou a hvězdným nebem nebo při masážích. V létě je hostům k dispozici zdarma také venkovní bazén.

Hotel s 25 dvoulůžkovými a vícelůžkovými „rodinnými“ pokoji nabízí pobytové balíčky za skvělé ceny pro dámy, pro páry i pro rodiny s dětmi. Přijeďte si užít pohodovou dovolenou s přáteli, rodinou či teambuilding se svými kolegy. I na firemní akce jsou zde totiž skvěle připraveni. V S-centru máte vše pod jednou střechou. V nabídce jsou také zvýhodněné pobytové balíčky.

 

KONFERENCE

Malý sál – kapacita 20 – 30 osob (uspořádání: školní, divadelní)
Velký sál – kapacita 60 – 90 osob (uspořádání: školní, divadelní)
Sály jsou kvalitně ozvučeny, vybaveny projekcí a učebními pomůckami.

Jak se k nám dostanete

Ideální místo pro aktivní odpočinek najdete necelou hodinu autem z Prahy, mezi zámky Konopiště a Jemniště, v klidné části Benešova.

Nejbližší služby

Stravování Restaurace S-centrum  - (S-centrum) - Benešov

Restaurace S-centrum

Stylová, celoplošně ozvučená restaurace Grosso s letní terasou. Nabízí českou a italskou kuchyni s domácími těstovinami. Je vhodná pro uspořádání firemních akcí, večírků, narozeninových oslav, abiturientských srazů i svatebních hostin. Kapacita restaurace je až 180 míst včetně terasy a přilehlého salónku, který je možný využít samostatně.