Otevírací doba

celoroční provoz


Booking.com

Rezervujte si ubytování

Kontakt

Tyršova 2063, 256 01 Benešov
Telefon: +420 317 724 771
Mobil: +420 737 797 075
E-mail: info@hotel-atlas.cz
Web: http://www.hotel-atlas.cz
Facebook
GPS: 49,78113631°N 14,68408087°E minutový formát
 
Obrázek podniku Hotel Atlas
 
Související fotografie (12)

Vybavení

Možnosti:

pro rodiny s dětmi pobyt se psem bezbariérový přístup
Gastro služby:
bar občerstvení terasa
Vybavení pokojů:
WI-FI koupelna minibar telefon televize wc
Služby zařízení:
semináře svatby

Služby

Hotel Atlas je díky své poloze a skvělým službám vyhledávaným ubytováním jak  firemní tak soukromou klientelou. Celý interiér včetně všech hotelových pokojů prošel v roce 2019 velmi citlivou a vkusnou rekonstrukcí. Budete příjemně překvapení vysokým standardem a kvalitou služeb.

Hotel Atlas je ideálním výchozím bodem pro poznávací turistiku v nádherné lokalitě Posázaví. Tradiční turistická oblast na jih od Prahy nabízí spojení krásné přírody, historických památek a aktivního odpočinku v okolí řeky Sázavy. Hotel svou polohou téměř v centru města Benešov hostům umožňuje být stále v centru kulturního dění i v těsné blízkosti významných památek, jako jsou zámek Konopiště, zámek Jemniště nebo hrad  Český Šternberk. Oblast je vyhlášená také pestrou nabídkou cyklistických tras. Pro cyklisty má hotel zázemí na úschovu kol a drobné opravy včetně bohaté inspirace na výlety po okolí v podobě vlastních a prověřených cyklomap s okruhy různých délek i obtížností.

Kromě ubytování naleznete v hotelu Atlas salonek na školení či jiné akce s kapacitou do 20 osob, dále lobby bar s kapacitou do 60-ti osob ideální na firemní i soukromé večírky, maturitní večírky apod.., kosmeticky salon a nové také airsoftové indoor hřiště v atraktivních suterénních prostorech  hotelu / CQB Atlas ArmedKing.